RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowa edycja IK 1.1 pozwoli Ci zostać Królem-Hegemonem  (Przeczytany 946 razy)

maikeximu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Nowa edycja IK 1.1 pozwoli Ci zostać Królem-Hegemonem
« dnia: Kwiecień 17, 2012, 07:11:32 am »
Drodzy Gracze, czy czujecie wciąż ten wielkanocny nastrój? Pragniecie wciąż uczestniczyć w świątecznych akcjach i nagrodach? Pozwólcie nam zaskoczyć Was jeszcze raz! W nowej edycji IK 1.1, dojdzie do intronizacji króla, będzie więcej nagród Srebra, Honoru, Rozkazów, Doświadczenia i wielu innych. Nie przegapcie tego!
 


Nowa edycja IK wprowadza godność Króla, każdy Gracz może głosować na króla własnej frakcji. Dodatkowo, króla wspierać będzie szlachta. Niebo, Ocean i Piekło mieć będą własne areny; Gracze otrzymają prawo do kandydowania na króla poprzez osiągnięcia na arenie własnej frakcji. Podczas elekcji, Gracz o najwyższym poparciu zostanie Królem, kolejni Gracze zostaną odpowiednio księciem, markizem, hrabią i wicehrabią; spośród głosujących wyłonimy księcia, markiza i hrabiego. Pozostałe tytuły zostaną nadane przez Króla po koronacji. Król i szlachta będą zapowiadani na serwerze podczas zalogowania, posiadać będą wyjątkowe ramy portretów, bonusy do ataku i obrony oraz tajemnicze, specjalne budynki. Głosujący Gracze zdobędą w nagrodę wiele Prestiżu!
 
Portal 337.com, będący stroną dystrybutora IK, jest też stroną-matką dla popularnej gry DDTank. IK to gra łącząca w rozgrywce elementy SLG oraz RPG, od swego debiutu zdobyła już niemal sto milionów zarejestrowanych Graczy, największa liczba grających jednocześnie to 40 tysięcy! Stała się już najpopularniejszą grą na przeglądarkę w Brazylii i Turcji.
 
23 kwietnia nowa edycja IK pozwoli Ci zostać prawdziwym Nieśmiertelnym Królem! Wkrocz do pałacu, nadaj tytuły, poślij armie przeciw wrogom.
Poczuj miłość poddanych, tylko w IK!
 
Strona Oficjalna: pl.337.com
Strona Gry: http://tiny.cc/nlrucw 


Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC