RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Akcja Wiosna! 《DDTank》  (Przeczytany 1311 razy)

maikeximu

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Akcja Wiosna! 《DDTank》
« dnia: Marzec 14, 2012, 04:53:43 am »
Wielkie otwarcie połączonego serwera 《DDTank》. Zapraszamy do zabawy!

    Polskie serwery 1 & 2 《DDTank》 zostały połączone. Drodzy Gracze - witajcie w nowym domu! Aby podziękować wszystkim Graczom 《DDTank》 za wsparcie i wierność, firma ELEX przygotowała, w dniach 15-18 marca, serię akcji na platformie 337.com. Czekają bogate nagrody!

Śluby na nowym połączonym serwerze otrzymają jeszcze więcej błogosławieństw. Czyż to nie jest romantyczne? Gracze którzy wstąpią w związek małżeński 15 marca otrzymają Pierścień Romansu +1, Cios Diabła +2 i inne nagrody. Podczas trwania akcji, Gracze którzy zajmą jedno z 10 pierwszych miejsc w tygodniowym rankingu zdobytego doświadczenia, otrzymają wysokopoziomową Perłę Atrybutu. Po połączeniu serwerów, w dniach 15-18 marca, Gracze którzy zostaną jednymi z 10 Graczy o największej mocy zdobędą bogatą nagrodę, a nawet Pierścień Romansu +4 w prezencie. Poza tym organizujemy wielką akcję prezentów za doładowania "Połączenie Serwerów": podczas trwania akcji, Gracze którzy jednorazowo doładują za wyznaczoną kwotę, otrzymają Superkamienie losowego poziomu, Pierścienie Romansu, Pierścienie Wenus, Amulety Szczęścia 25%, Karty Podwójnego Honoru i inne bogate nagrody! Co więcej, 3 graczy którzy łącznie doładują za najwyższe kwoty, otrzyma dodatkowo specjalne prezenty! Na co więc czekacie? Do roboty!

Strona macierzysta DDTank - 337.com - jest portalem gier wypełnionym grami browserowymi, grami społecznościowymi, grami flash. Działamy na rynkach Chin, Brazylii, Niemiec, Portugalii, Turcji, Hiszpanii, Polski, Holandii oraz w krajach anglojęzycznych. Do chwili dzisiejszej, do gier platformy 337 zarejestrowało się ponad 10 milionów graczy, z czego ponad 1 milion loguje się codziennie, dzięki czemu nasza firma stała się liderem wśród chińskich firm oferujących rozrywkę na międzynarodowych rynkach gier. W Polsce, DDTank odniosła sukces wśród młodych graczy, codziennie zdobywając nowych użytkowników. Na co więc jeszcze czekasz? Spróbuj sam!

Jeszcze berdziej ekscytująca, jeszcze więcej doświadczenia, pięknej biżuterii, ulepszonych przedmiotów prezentów i jeszcze więcej czeka na wojowników DDTank. Spędź ten romantyczny marzec wraz z 《DDTank》!

Strona oficjalna: pl.337.com
Strona gry: http://tiny.cc/rtu1aw


 


Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC