RSS

Forum Wielotematyczne Ogólnotematyczne ABoard.pl

Aktualności: Forum ABoard.pl ponownie funkcjonuje!
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [wykonam] Pozycjonowanie stron, sklepów internetowych. F.Vat.  (Przeczytany 12258 razy)

bartek1984

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
  • Pozycjonowanie stron internetowych
[wykonam] Pozycjonowanie stron, sklepów internetowych. F.Vat.
« dnia: Styczeń 17, 2019, 01:20:32 am »
Oferujemy pozycjonowanie stron internetowych, stron firmowych, sklepów internetowych. Na rynku, jako firma działamy od 2008 roku, (2005-2008r jako freelancer) od tego czasu nabyliśmy dużo doświadczenia, na bieżąco śledzimy tendencje na rynku pozycjonowania, jak również wykonujemy wiele własnych testów.

Oferujemy również pozycjonowanie w zagranicznych wyszukiwarkach,

Jak to działa ?

 
Pozycjonowanie

Wybór słów kluczowych

Najważniejszą rzeczą, na początku jest odpowiedni dobór słów kluczowych, odbywa się to uwzględniając tematykę strony, konsultujemy z klientem dobór słów/fraz. Klient najlepiej znając swoją branżę proponuje słowa kluczowe, z naszej strony możemy doradzić, lub też odradzić niektóre z nich. Posiadamy długoletnie doświadczenie przez co możemy określić jakie słowa, w danej branży będą generowały najlepszy ruch. Przykładowo dla firmy usługowej działającej na ograniczonym terenie można zaproponować frazę np. „firma usługowa Kraków”, co w przełożeniu na wydatki przyniesie lepsze korzyści niż fraza „firma usługowa”. W ten sposób promocja w wyszukiwarce jest tańsza, jak również lepiej targetowana. Oczywiście przy doborze fraz, warto także sprawdzić ich popularność, pod względem wyszukać w Google, przy pomoc takich narzędzi jak Google Trends.

Linkowanie

Podczas pozycjonowania opieramy się na linkach stałych, nie korzystamy z Systemów Wymiany Linków. Przez co, kontrolujemy przypływ linków, i mamy lepszy obraz pozycjonowania, jak również możemy w pewnym stopniu przewidywać przyszłe ruchy pozycjonowanej strony w wynikach wyszukiwania. Może być to istotne przykładowo w przypadku towarów/usług, które mają największą popularność okresowo, np. przed nadejściem zimy można wzmacniać frazy: rękawiczki, łyżwy, odśnieżanie dachów, itp.

Pozycjonowana może być strona główna, lub też podstrony, wszystko w zależności od tematyki, charakteru, budowy strony, oraz efektów jakie będziemy chcieli osiągnąć.

Optymalizacja

Meta Tagi

Meta tagi Title oraz Description odpowiadają za to jak nasza strona prezentuje się w wynikach wyszukiwania. Ponieważ po osiągnięciu TOP10, trzeba będzie odpowiednio zaprezentować się na tle konkurencji, dlatego też należy zadbać o tytuł strony, jak również o wyświetlający się pod nią opis. Odpowiednio je dobierając, mamy większe szanse na zdobycie klienta niż strony konkurencyjne. Warto również zauważyć, że Google często pobiera opis z treści strony, zatem warto skupić się także na odpowiedniej, tematycznej treści naszej strony i podstron.

Długi ogon

Przykładowo w przypadku sklepów internetowych, gdzie mamy wiele produktów, unikalny opis produktu, z pojawiającymi się słowami kluczowymi sprawi, iż podstrony „same” wchodzą na wysokie pozycje. Możemy doradzić jak wykonać opis, lub wykonać go sami.

Posiadamy doświadczenie w copywritingu, czasem klienci mają problem z odpowiednim przygotowaniem tekstu na stronę, niekiedy opisy można zmienić, rozbudować, lepiej opisać towary czy usługi. Można przygotować je uwzględniając:

- unikalność tekstu
- tematykę, podkreślenie najważniejszych aspektów oferty
- nasycenie słowami kluczowymi
- optymalizację pod względem wyglądu w wynikach wyszukiwania
- prawa autorskie

Optymalizacja strony może dotyczyć także pewnych aspektów technicznych, budowy strony, struktury, czy nazewnictwa podstron. W tym przypadku chętnie korzystamy z narzędzi Google takich jak Page Speed Insights, które pomagają w identyfikacji potencjalnych problemów. Obecnie twórcy stron internetowych świadomi są konieczności tworzenia stron zgodnie z wytycznymi Google, jednak jak pokazuje doświadczenie, wiele aspektów można dopracować, dlatego optymalizacja będzie istotną częścią pracy.

Dodatkowo:

- klient zawsze kontaktuje się bezpośrednio ze specjalistą SEO, a nie działem obsługi klienta
- stała opieka nad stroną ze strony specjalisty, stały monitoring fraz, łatwy kontakt
- proponujemy przejrzystą umowę, przed podpisaniem, przesyłamy klientowi wzór, jeżeli zachodzi potrzeba, można ją dostosować do indywidualnych wymagań klienta
- klient otrzymuje raporty z pozycji strony, z niezależnego systemu sprawdzania pozycji
- porady dotyczące optymalizacji, indywidualne pomysły związane ze zwiększeniem ruchu na stronie

Wystawiamy F.VAT

Kontakt:

email: kontakt[małpa]websy.pl
tel. 697-715-522
 

Gerard Miłosz
ul. Żeromskiego 11/13
24-100 Puławy

 
NIP: 716-254-81-05
REGON: 060330653

werota

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 1
  • Zobacz profil
Odp: [wykonam] Pozycjonowanie stron, sklepów internetowych. F.Vat.
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 03, 2019, 10:56:08 am »
O ciekawa oferta, chociaż muszę przyznać że teraz tyle takich ofert, że na prawdę można zwątpić. Ja chciałam zlecić wykonanie strony z moimi pomysłami itd i znalazłam taką nawet ofertę na stronie 360-web.pl/strona-internetowa-cena/ przy okazji zapoznałam się z ofertą, ceną. Myślę że mogę rozważyć to, ale nie zostaje przy jednej ofercie, analizuję wszystkie i z waszą ofertą też chętnie się zapoznam.

mczay

 • Nowy użytkownik
 • *
 • Wiadomości: 3
  • Zobacz profil
Odp: [wykonam] Pozycjonowanie stron, sklepów internetowych. F.Vat.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 24, 2019, 03:47:24 pm »
A gdzie najlepiej założyć taki sklep internetowy? Na czyich serwerach? Słyszałem że nazwa.pl  ma dobrą pomoc techniczną i ich serwery działają szybko, są proste w obsłudze. Jest ktoś z was może ich klientem?

 


Styl BloQcs zaprojektowany przez Blocweb
Powered by SMF 2.0.3 | SMF © 2006–2010, Simple Machines LLC